واکنش روسیه پسکوف آمریکا تحریم ها آمریکایی

واکنش: روسیه پسکوف آمریکا تحریم ها آمریکایی ریاست جمهوری اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات کازان در تسخیر ایرانی‌ها در جام جهانی ۲۰۱۸

یک نشریه معتبر اسپانیایی خبر داد زیاد تماشاگران دیدار تیم‌های کشور عزیزمان ایران و اسپانیا در مرحله گروهی جام جهانی ۲۰۱۸ ایرانی‌ها خواهند بود.

کازان در تسخیر ایرانی‌ها در جام جهانی ۲۰۱۸

کازان در تسخیر ایرانی ها در جام جهانی ۲۰۱۸

عبارات مهم : ایران

یک نشریه معتبر اسپانیایی خبر داد زیاد تماشاگران دیدار تیم های کشور عزیزمان ایران و اسپانیا در مرحله گروهی جام جهانی ۲۰۱۸ ایرانی ها خواهند بود.

به گزارش تسنیم، روزنامه «مارکا» اسپانیا گزارش داد در حالی که کمتر از پنج ماه تا شروع مسابقه های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه باقی مانده، آمار نشان می دهد که آرژانتینی ها و مکزیکی ها زیاد از هر کشور دیگری بلیت بازی های جام جهانی را تا به این لحظه تهیه کرده اند، این در حالی است که بخش کمی از اسپانیایی ها بلیت های جام جهانی را گرفته اند.

کازان در تسخیر ایرانی‌ها در جام جهانی ۲۰۱۸

بر اساس این گزارش تیم ملی اسپانیا در سه بازی اول خود در مرحله گروهی جام جهانی ۲۰۱۸ همانند تیم میهمان خواهد بود. هواداران ایرانی تقریباً ورزشگاه کازان که در تاریخ ۲۰ ژوئن ۲۰۱۸ (۳۰ خرداد ۹۷) میزبان دیدار اسپانیا – کشور عزیزمان ایران خواهد بود را در اختیار خود گرفته اند. با توجه به اینکه کازان در منطقه ای واقع شده است که تأثیر زیادی از دین اسلام در آن دیده می شود و در کشوری که امکانات در دسترس ایرانیان هست، هواداران تیم تحت هدایت کارلوس کی روش اکثریت جایگاه های ورزشگاه ۴۵ هزار و ۳۷۹ نفری کازان آره نا را در اختیار خود خواهند داشت.

«مارکا» در آخر نوشت: انتظار می رود در بازی اسپانیا با مراکش تعداد هواداران مراکش در شهر کالینینگراد نسبت به اسپانیایی ها زیاد و تعداد هواداران اسپانیا و پرتغال در شهر سوچی (محل برگزاری بازی دو تیم) نیز برابر باشد.

یک نشریه معتبر اسپانیایی خبر داد زیاد تماشاگران دیدار تیم‌های کشور عزیزمان ایران و اسپانیا در مرحله گروهی جام جهانی ۲۰۱۸ ایرانی‌ها خواهند بود.

تیم های ملی اسپانیا، پرتغال، کشور عزیزمان ایران و مراکش در گروه B جام جهانی ۲۰۱۸ با هم همگروه هستند.

واژه های کلیدی: ایران | مراکش | کازان | ایرانی | اسپانیا | اسپانیا | ایرانیان | هواداران | جام جهانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs