واکنش روسیه پسکوف آمریکا تحریم ها آمریکایی

واکنش: روسیه پسکوف آمریکا تحریم ها آمریکایی ریاست جمهوری اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات واکنش سردار کمالی به اخراج عالیشاه از تراکتور

«در سربازی چیزی به نام اخراج نداریم. معمولا در خدمت سربازی این گونه است که هنگامی که فردی کارایی مورد نیاز را در یگان خدمتی خود نداشته باشد، یگان او عوض می‌شود.

واکنش سردار کمالی به اخراج عالیشاه از تراکتور

واکنش سردار کمالی به اخراج عالیشاه از تراکتور

عبارات مهم : سرباز

«در سربازی چیزی به نام اخراج نداریم. معمولا در خدمت سربازی این گونه است که هنگامی که فردی کارایی مورد نیاز را در یگان خدمتی خود نداشته باشد، یگان او عوض می شود.»

به گزارش گروه تحریریه سایت، «سردار موسی کمالی در پاسخ به سوالی در مورد اخراج امید عالیشاه، بازیکنی که به عنوان سرباز در تراکتورسازی فعالیت می کرد از این تیم، گفت: در سربازی چیزی به نام اخراج نداریم. معمولا در خدمت سربازی این گونه است که هنگامی که فردی کارایی مورد نیاز را در یگان خدمتی خود نداشته باشد، یگان او عوض می شود.

واکنش سردار کمالی به اخراج عالیشاه از تراکتور

رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیرو های مسلح تاکید کرد: فوتبالیست هایی که به عنوان سرباز در تیم های نظامی فعالیت می کنند نیز از این قاعده مستثنی نیستند و از نظر ما تیم آنها، یگان خدمتی محسوب می شود. حال اگر به بازیکنی مانند عالیشاه اعلام عدم نیاز شود، یگان خدمتی او باید عوض کردن کند. بنابر این اصل خدمت سربازی و انجام آن تا آخر وقت مقرر پا برجاست و وی باید در یگان دیگری خدمت خود را انجام دهد.

واژه های کلیدی: سرباز | سربازی | امید عالیشاه | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs