واکنش روسیه پسکوف آمریکا تحریم ها آمریکایی

واکنش: روسیه پسکوف آمریکا تحریم ها آمریکایی ریاست جمهوری اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری تصویرهای ، ستارگانی که بوی بد دهانشان دیگران را کلافه می کند

با وجودی که ما مایل هستیم ستاره های دلفریب و مسحورکننده را کاملا بی نقص تصور کنیم، واقعیت این است که در آخر روز آنها دقیقا مثل خود ما هستند… فقط ثروتمندتر ا

تصویرهای ، ستارگانی که بوی بد دهانشان دیگران را کلافه می کند

ستارگانی که بوی بد دهانشان دیگران را کلافه می کند / تصاویر

عبارات مهم : دندان

با وجودی که ما مایل هستیم ستاره های دلفریب و مسحورکننده را کاملا بی نقص تصور کنیم، واقعیت این است که در آخر روز آنها دقیقا مثل خود ما هستند… فقط ثروتمندتر از ما. در حالی که با داشتن ثروت آنها استطاعت داشتن منزل های زیبا، عالی ترین جراحان پلاستیک و مربی های شخصی گران قیمت را دارند ولی بعضی از افراد مشهور همچنان با مسئله یکسان بسیار رایجی یعنی هالیتوسیس- بیماری ای که زیاد با نام تنفس بدبو یا بوی بد دهان آشنا شده است است- دست به گریبان هستند.

ممکن است تصور اینکه ستاره مورد علاقه شما با هر بار صحبت کردن باعث رنجش و آزرده خاطر شدن همه اطرافیان خود شوند، جهت شما غیرممکن باشد ولی این حقیقتی است که بعضی از اشخاص مشهور به بوی آزاردهنده نفس ارزش معروف هستند.

بریتنی اسپیرز

تصویرهای ، ستارگانی که بوی بد دهانشان دیگران را کلافه می کند

متاسفانه، تنفس بدبوی بریتنی اسپیرز ممکن است با رژيم موقت مضر او مرتبط باشد. طبق گزارش PopCrush اسپیرز در وقت حضور خود در برنامه “ایکس فاکتور” به عنوان داور این مسابقه جهت اطمینان از ظاهر مناسب خود جلوی دوربین مجبور رژیم بسیار سنگینی شده است هست. می پرسید رژیم او چقدر سخت بوده است؟ به اندازه ای سخت که فقط ۶۰۰ کالری در روز انرژی دریافت می کرده است.

این مقدار کالری جهت افراد بزرگسال که حداقل می بایست روزانه بین ۱۶۰۰ تا ۲۴۰۰ کالری یعنی حدود ۲۰۰۰ کالری بعنوان میانگین معمولی کالری مصرف کنند، بسیار ناچیز هست. مصرف مقدار کمتر از ۱۰۰۰ کالری بطور مداوم بسیار خطرناک است و می تواند عواقب بسیار ناخوشایندی در پی داشته باشد که یک مورد از عواقب ذکر شده است تنفس بدبو می باشد.

در حالی که ممکن است بریتنی اسپیرز احساس کند داشتن کمر باریک ارزش پذیرفتن این عوارض را داشته، بنظر می رسد این اطرافیان او هستند که از عواقب این کار زحمت می برند. حتی منبعی به PopCrush گفته است که نفس او تنها ۲۰ دقیقه بعد از مسواک زدن نیز بسیار بدبو و آزاردهنده است.

بن افلک

کریپتونایت را فراموش کن! تنها حرفی که بن افلک در فیلم “بتمن در برابر سوپرمن: طلوع عدالت” زد، کافی بود به سوپرمن بگوید تا ضربه مرگبار را بر او وارد کند. شایعاتی راجع به پرسشها هالیتوسیس (تنفس بدبوی) افلک در سال های گذشته وجود داشته که ظاهرا به وقت فیلم “نیروهای طبیعت” با بازی ساندرا بولاک به عنوان نقش برابر او، باز می گردد. طبق گزارش سایت خبری تلگراف زن بولاک از بوی تلخ نفس هنرپیشه مرد نقش اول در این فیلم اظهار ناراحتی کرده بود.

در مقاله ای از فاكس نيوز آمده است که چندین ستاره زن همکار با آقای افلک در طی این سال ها از بوی تلخ نفس او شکایت کرده اند. ظاهرا وجه یکسان همه این شکایات، بازیگران زن بدشانسی بوده اند که با وجود بوی آزاردهنده نفس او، مجبور بوده اند صحنه های صمیمی فیلم را با او بازی کنند. صحبت از مشکل هایی است که باید در شغل خود مجبور شوید!

جنیفر لارنس

با وجودی که ما مایل هستیم ستاره های دلفریب و مسحورکننده را کاملا بی نقص تصور کنیم، واقعیت این است که در آخر روز آنها دقیقا مثل خود ما هستند… فقط ثروتمندتر ا

جنیفر لارنس بازیگری که در لیست عالی ترین ستاره های سینما قرار دارد، فردی بسیار بی ملاحظه و یا فردی بسیار شوخ طبع هست. زمانی که نقش اول مرد برابر او در فیلم “عطش مبارزه”، آقای لیام همسورث شدیدا از ایفای نقش در صحنه هایی که باید در فاصله کمی با او باشد اظهار ناراحتی می کند.

همسورث ادعا کرده است که در وقت حضور در تاك شوى شبانه جیمی فالون، لارنس هروقت که در نزدیکی همسورث قرار می گرفته غذاهایی می خورده که باعث ایجاد بوی بد در دهان او می شده است هست. ما بر این باوریم که در مواردی که لارنس با عادت های غذایی خود قصد درآوردن اشک بازیگر مرد برابر خود را ندارد دهانی بی بو و نفسی تر و تازه دارد.

لمار اودم

کلوئی کارداشیان، همسر لمار اودم که در حال حاضر از او جدا شده است است حرفایی در مورد بوی نفس بسکتبالیست بازنشسته جهت گفتن داشت که زیاد دلچسب بنظر نمى رسد. در فصل ۷ سریال “پای به پای خانواده کارداشیان”، کلوئی نزد خواهرش کیم، در مورد اینکه چطور نفس بدبوی اودم باعث شده است که نزدیک شدن به او برایش سخت شود، اظهار ناراحتی کرد. کلوئی ادعا کرد که این بو چنان زشت است که هربار نزدیک او می شود، احتمال دارد اوج بیاورد.

جیسون سیگل

بوی بد نفس جیسون سیگل ناشی از عوارض اعتیاد او به سیگار بود. تحمل این عنوان جهت آلیسون هانیگان، بازیگر خانمی که در مجموعه “چگونگی آشنایی من با مادرتان” نقش همسر جیسون را ایفا می کرد، بسیار مسئله بود.

ظاهرا هانیگان که خودش سیگاری نیست، صراحتا بیان کرده بود که هرگز نزدیک سیگل نخواهد شد مگر آنکه او سیگار را ترک کند. با توجه به اینکه این دو نفر در بازی خود باید یک زوج دوست داشتنى را به نمایش می گذاشتند می توانید تصور کنید که چطور چنین شرایطی همه چیز را پیچیده می کند.

سیگل می گوید:«(آلیسون هانیگان) چاره دیگری جهت من نگذاشت. بعد من همان روز که کار را شروع کردیم سیگار را ترک کردم و از آن وقت به بعد لب به سیگار نزده ام». امیدواریم که علاوه بر سلامت کلی جیسون سیگل، بوی نفس او هم به نحوه چشمگیری اصلاح یافته باشد.

جانی دپ

تصویرهای ، ستارگانی که بوی بد دهانشان دیگران را کلافه می کند

جانی دپ علی رغم محبوبیت چندین دهه ای خود بنظر می رسد که هیچ علاقه ای به نظافت و بهداشت شخصی ندارد. منبعی به خبرگزاری Fox411 گفته است که جانی دپ به ندرت دوش می گیرد و رعایت بهداشت را یک اولویت نمی داند. با این اوصاف اینکه جانی دپ مکررا در دهه گذشته در نقش یک دزد دریایی با ظاهری کثیف ظاهر می شود، ناگهان معنا و مفهوم پیدا می کند. همچنین به لطف عادت قبلی سیگار کشیدنش، شایعه بوی بد نفس او نیز معنادار می شود.

مطمئنا ترکیبی از بهداشت فردی پایین و دود سیگار، این احتمال را زیاد می کند که پرسشها بدبویی نفس جانی دپ به همان اندازه که مردم می گویند بد و وخیم هست. اگرچه طبق گزارش آس ويكلى، جانی دپ در فوریه سال ۲۰۱۶ اینگونه از خود دفاع می کند: «وقتی مردم را ملاقات می کنم آنها به من می گویند که ظاهر تو شبیه به دوره گردهاست ولی بوی خیلی خوبی می دهی. بله درسته، من بوی خیلی خوبی می دهم».

آنجلینا جولی

آنجلینا جولی ممکن است یکی از زیباترین زنان هالیوود باشد، ولی ظاهرا بوی نفس این بازیگر محبوب بسیار زشت هست. جهت بدست آوردن تصوری از این قضیه مورد نیاز به ذکر است که يك بار شوهر سابق او برد پیت که در حال حاضر از او جدا شده است هست، بعنوان هدیه روز ولنتاین به او قرص خوشبوکننده دهان هدیه داده هست. یک منبع (آگاه) نزدیک به این زوج به آس ويكلى گفت که این هدیه نوعی شوخی بین آنها بوده هست. لیکن برد پیت مرتب بخاطر بوی بد نفس جولی سر به سر او می گذاشت.

در حالی که ممکن است از نظر بعضی این هدیه کمی تلخ و گستاخانه باشد و بی شک بخاطر درز پیداکردن اینگونه اخبار به روزنامه ها و … احساس شرمساری کنند، ولی این داستان جولی یادآور این توصیه خوشایند است که ممکن است کسی را بیابید که شما را بخاطر چیزی که هستید دوست داشته باشد- حتی با وجود بوی بد دهان و یا مواردی از این دست.

جسیکا سیمپسون

با وجودی که ما مایل هستیم ستاره های دلفریب و مسحورکننده را کاملا بی نقص تصور کنیم، واقعیت این است که در آخر روز آنها دقیقا مثل خود ما هستند… فقط ثروتمندتر ا

جسیکا سیمپسون نه تنها تن ماهی را با جوجه ترکیب می كند، بلکه این دختر بلوند نتوانسته اهمیت مسواک زدن منظم را درک کند. طبق گزارش خبرگزاری ABC جسیکا در دوران حضورش در برنامه “الن” نشان داد که در طول هفته تنها ۲ یا ۳ مرتبه مسواک مى زند. حال علت او چیست؟ ظاهرا او از احساس صافی و لیزی ای که بعد از تمیز شدن کامل دندان ها روی آنها ایجاد می شود، به شدت متنفر است.

او جایگزین مسواک زدن روزانه و روتین، هر روز با نخ دندان، دندان های خود را تمیز کرده و همچنین از مایع دهان شویه استفاده می کند. علاوه بر این سیمپسون علی رغم سیگاری نبودن، از آدامس نیکوتین دار استفاده می کند.

در حالی که سیمپسون ادعا می کند این عادت او تضمین کننده داشتن نفسی خوشبو جهت اوست، مورد نیاز به ذکر است که نه تنها این روش حفاظت جهت مقابله با هالیتوسیس (تنفس بدبو) کافی و مناسب نیست، بلکه طبق ادعای یک پزشک، این عادت بد او می تواند خنده خيره كننده او را هم به مخاطره بیاندازد.

سالی کرم، پیرادندانپزشک و سخنگوی مشاور مشتریان در انجمن دندانپزشکی آمریکا به خبرگزاری ABC گفت: «بزرگترین خطری که سیمپسون با آن مواجه است خطر از دست دادن دندان هايش هست. لیکن شما باید پلاک ها و باکتری هایی که روی دندان ها و لثه شما ایجاد می شوند را حداقل هر ۲۴ ساعت یکبار پاکسازی کنید». انجام ندادن ین کار می تواند منجر به پوسیدگی دندان ها شود.

هیو گرانت

شب اهدای جوایز اسکار، بزرگترین شب در هالیوود هست. شبی که انتظار می رود ستاره های سینما در عالی ترین حالت خود – و با عالی ترین رایحه ممکن- ظاهر شوند. با این حال روزنامه گاردين در گزارشی ادعا کرده است که هیو گرانت، براستی با بوی آزاردهنده نفس خود فضای این مراسم را متعفن کرده هست. طبق این گزارش در اسکار سال ۲۰۰۲، بوی بد نفس گرانت بقدری مسئله ساز شد که همکاران برجسته و آشنا شده است او از وی درخواست کردند که جهت حل این مسئله کاری انجام دهد.

ظاهرا در همان مراسم دوستان گرانت دهان شویه ای به او دادند تا قبل از رفتن روی سن از آن استفاده کند. ما فقط می توانیم امیدوار باشیم که خجالت زده شدن در چنین شب بزرگی باعث شده است باشد که او با مسئله بوی بد نفس خود کمی جدی تر برخورد کند.

تصویرهای ، ستارگانی که بوی بد دهانشان دیگران را کلافه می کند

برترین ها

واژه های کلیدی: دندان | ستاره | سیگار | کالری | نخ دندان | نخ دندان | دندانپزشک | دندانپزشکی

تصویرهای ، ستارگانی که بوی بد دهانشان دیگران را کلافه می کند

تصویرهای ، ستارگانی که بوی بد دهانشان دیگران را کلافه می کند

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs